TOMADOS s.r.o. – pronájem tiskáren Praha

Šetřete náklady a zvolte pronájem kopírky

Specializujeme se na obchod se špičkovou kancelářskou technikou. Využijte naší nabídku prodeje a pronájmu tiskáren, kopírek i multifunkčních zařízení. Získejte s nimi rychlé servisní služby 365 dní v roce. Potřebujete opravit firemní reprografické centrum? Půjčíme Vám náhradní zařízení.

tel:
+420 224 812 801
fax:
+420 224 812 801
e-mail:
info@tomados.cz
web:
www.tomados.cz
web:
eshop.tomados.cz
  • Vítkova 189/17
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

SERVIS CENÍK   PRONÁJMY   TISK


Prodej a pronájem kancelářské techniky

Rádi byste měli ve firmě techniku, na kterou se můžete spolehnout? Přijďte si vybrat k nám. Poradíme Vám, jaký stroj pro kopírování, skenování a tisk je pro Vás nejvhodnější. Nabízíme prodej, servis a pronájem kopírek, skartovačů i moderních komunikačních center – multifunkčních zařízení. Samozřejmostí je pronájem tiskáren. Třeba špičkových zařízení značek HP, Canon, Konica Minolta či Xerox. Vybrat si můžete i zařízení Samsung, HSM a Ricoh. Nebo profi projektory na firemní školení a prezentace s klienty či ultralehké tablety PC i s příslušenstvím.

Bez spotřebního materiálu, jako jsou tonery, cartridge, inkousty a kancelářské papíry, ale žádná  reprotechnika pracovat nebude. Máme připravené originální komponenty, dokonce Vám nabídneme i renovace starších tonerů.

Černobílý a barevný tisk

Spolehlivé a rychlé kopírování, tisk nebo skenování za skvělé ceny i v případě rozsáhlejších zakázek.A ve formátech od A5 až po A3. Nastavte si objednávku na míru. Třeba tisk a kopírování na Váš vlastní papír podstatně sníží cenu. Potřebujete kroužkovou, drátěnou nebo knižní vazbu? Vybrat si můžete i laminace, řezání a tisky na vyšší gramáže.

Objednejte si tisk diplomových, bakalářských nebo disertačních prací. S potiskem zlatým či stříbrným písmem na desky SteelBook s imitací kůže Vás málokdo trumfne.

Pronájem kopírek a tiskáren se vyplatí

Sháníte do kanceláře novou tiskárnu s kopírkou a nechcete utrácet za nové zařízení? Máme pro Vás řešení – pronájem tiskáren a multifunkčních zařízení. Bezplatně je dovezeme na místo určení a nainstalujeme. V ceně máte i takové služby, jako je síťové skenování do e-mailů a počítačů či přidělení ID kódů pro kontrolu tisku. Pronájem tiskárny či kopírky můžeme uzavřít i na dobu neurčitou, smlouvu můžete kdykoliv vypovědět bez doplácení finančních závazků.

Rychlé servisní služby

Potřebujete urgentní servisní služby? Naši technici jsou tu pro vás každý den, i o svátcích. Provádíme servis tiskáren i multifunkčních zařízení. V případě akutní závady zařízení opravíme do několika hodin. Při dílenské opravě Vám zapůjčíme náhradní kancelářskou techniku.

Ceny pronájmu

Otevírací doba

  • Po 9:0018:00
  • Út 9:0018:00
  • St 9:0018:00
  • Čt 9:0018:00
  • 9:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.