TOMADOS s.r.o. – Pronájem tiskáren Praha

Šetřete náklady a zvolte pronájem kopírky

Naše společnost se orientuje na prodej, pronájem a servis kancelářské techniky. Zajišťujeme prodej a pronájem tiskáren, pronájem kopírek i multifunkčních zařízení. Nabízíme také servisní služby 365 dní v roce. V případě potřeby dílenské opravy vám rádi zapůjčíme náhradní zařízení!

tel:
+420 224 812 801
fax:
+420 224 812 801
e-mail:
info@tomados.cz
web:
www.tomados.cz
web:
eshop.tomados.cz
  • Vítkova 189/17
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

SERVIS CENÍK   PRONÁJMY   TISK


Prodej, servis a pronájem kopírek a tiskáren

Netrapte se nedostupností kancelářské techniky! Naše společnost zajišťuje prodej, servis a pronájem kopírek, skartovačů i multifunkčních zařízení. Nabízíme také pronájem tiskáren. V naší nabídce najdete zařízení značek HP, Canon, Konica, Minolta či Xerox. Dále pronajímáme zařízení Samsung, HSM a Ricoh.

Prodáváme také spotřební materiály, jako jsou tonery, cartridge, inkousty i kancelářské papíry. Provedeme také renovace vašich starších tonerů.

Okamžité servisní služby

Potřebujete urgentní servisní služby? Naši technici jsou tu pro vás 365 dní v roce. Provádíme servis tiskáren i multifunkčních zařízení. V případě akutní závady jsme schopni vám pomoci do několika hodin. V případě nutné dílenské opravy vám samozřejmě zapůjčíme náhradní kancelářskou techniku.

Tisk černobílých a barevných dokumentů

Klienti, kteří si u nás pronajmou multifunkční zařízení, mají na tisk výrazné slevy. Ceny vám snížíme až o 50 % oproti běžným kancelářským tiskárnám. Cena nájemného se pohybuje již od 1,- Kč za měsíc!

Nabízíme pronájem tiskáren a kopírek

Sháníte do Vaší společnosti novou tiskárnu, kopírku nebo skener? Nechcete zbytečně nakupovat nová zařízení? Nabízíme řešení přímo pro Vás – poskytujeme pronájem tiskáren a multifunkčních zařízení. Nabízíme služby přesně Vám na míru, máme totiž mnohaleté zkušenosti.

V ceně pronájmu kopírek, tiskáren i multifunkčních zařízení jsou obsaženy služby, jako je síťové skenování do e-mailů a počítačů či přidělení ID kódů pro kontrolu tisku. Dovoz kopírky na místo instalace je taktéž bezplatný. Pronájem tiskárny či kopírky můžeme uzavřít na dobu neurčitou, smlouvu můžete kdykoliv vypovědět bez doplácení finančních závazků.

Ceny pronájmu

Otevírací doba

  • Po 9:0018:00
  • Út 9:0018:00
  • St 9:0018:00
  • Čt 9:0018:00
  • 9:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.